Denné menu

Okrem denného menu ktoré ponúkame každý pracovný deň od 11.00 do 14.00 hod., robíme aj donášku denného menu v hygienicky uzevretých prenosných obaloch v okruhu 15 km od Veľkého Krtíša. V prípade potreby zabezpečíme denné menu aj mimo pracovné dni.

Catering

Máte spoločenské podujatie, firemnú akciu, slávnostný obed, rodinnú udalosť alebo kar a nechce sa Vám variť, obsluhovať a umývať riad ? Od toho sme tu, aby sme Vám pomohli vyriešiť Váš problém. Zavolajte a my sa radi o Vás postaráme .

Informácie o nás

Naša reštaurácia je v prevádzke od roku 2004 a ponúka Vám služby v oblasti reštauračných služieb. Nachádzame sa v centre mesta Veľký Krtíš na hlavnom cestnom ťahu Lučenec - Levice vedľa supermarketu BILLA. U nás si možete pochutnať na rôznych špecialitách s kuracieho či bravčového mäsa.Našu ponuku obohacujú jedlá s pravej indickej a talianskej kuchyne, ktoré sú pripravované podľa originálnych receptúr .Tak isto Vám ponúkame výber z Denného menu .

Ponúkame Vám prijemne posedenie v interieri kde je kapacita 65 miest ,alebo na letnej terase s kapacitou 70 miest. Interiér je oddelený na fajčiarsku a nefajčiarsku zónu, Wifi free zone a TV.